МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ приносових пазух
МРТ кульшових суглобів
МРТ органів малого таза
МРТ черевної порожнини
МРТ крижів
МРТ ліктьового суглоба
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ колінного суглоба
МРТ поперекового відділу хребта
МР-ентерографія
МРТ прямої кишки
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ голови та шиї
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ періанальної зони
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ хребта
МРТ суглобів
МРТ сечового міхура
МРТ нирок та наднирників
МРТ печінки
МРТ молочних залоз
МРТ головного мозку
МРТ матки та яєчників

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

МРТ ліктьового суглоба

МРТ ліктьового суглоба

МРТ ліктьового суглоба

Біль у лікті — знайоме багатьом неприємне відчуття. Поширеність цього різновиду болю пов'язана з будовою ліктьового суглоба, великою рухливістю рук і неабияким навантаженням на ліктьове зчленування в повсякденному житті. До групи ризику захворювань ліктьового суглоба належать спортсмени (тенісисти, гравці в гольф та ін.) та люди, професійна діяльність яких пов'язана з виконанням систематичних рухів із залученням ліктьового суглоба (спеціалісти з масажу, перукарі та ін.).

Та щоби поставити точний діагноз, ортопеду недостатньо фізикального огляду, йому потрібне візуальне підтвердження. Золотий стандарт діагностики суглобів — артроскопія, але зараз усе частіше як її альтернативу використовують магнітно-резонансну томографію ліктьового суглоба. Переваги МРТ ліктя перед артроскопією — неінвазивність та те, що немає жодних ризиків розвитку ускладнень після діагностики.

МРТ ліктя / МРТ суглоба ліктя / МРТ ліктьового суглоба — це метод візуалізації, який дає можливість здобути всю необхідну інформацію про всі м'які й кісткові тканини, сухожилля, судинно-нервові пучки й суглобові поверхні, розпізнати найдрібніші відхилення або патологічні зміни для призначення ефективного хірургічного чи консервативного лікування без ушкодження шкіри та м'язів. Відновлення після МРТ ліктьового суглоба знадобиться тільки в тому разі, якщо проводиться дослідження із введенням контрастних агентів.

МРТ ліктьового суглоба в Києві в діагностичному центрі «RADI» дає надійні результати. Наш МР-томограф забезпечує високу деталізацію та контрастність знімків, діагностику без стресу, а спеціалісти — увагу до вашої проблеми під час розшифрування результатів МРТ суглоба ліктя.

МРТ ліктьового суглоба

Переваги нашої цифрової системи МРТ

Виконання МРТ ліктьового суглоба в діагностичному центрі «RADI» за допомогою системи Philips Ingenia Ambition 1.5T з апертурою тунелю в 70 см забезпечує детальне оцінювання внутрішньосуглобових та позасуглобових структур.
Пришвидшення сканування на 50 %

Пришвидшення сканування на 50 %

Інтелектуальне програмне забезпечення — технологія Compressed SENSE — зменшує кількість повторних сканувань та пришвидшує проведення дослідження майже вдвічі. Це не впливає на чіткість сканів.
Ефект візуального занурення

Ефект візуального занурення

Візуальний та музичний супровід з ефектом занурення допомагає пацієнтові проходити діагностику без стресу та психологічного дискомфорту.
Зниження фонового шуму

Зниження фонового шуму

Технологія ComforTone, не впливаючи на детальність сканів та тривалість сканування, забезпечує зниження рівня акустичного шуму на 80 %. Додатковий захист для вух — навушники — допомагає виключити дискомфорт, що залишився, через звук, який йде від котушки томографа.
Допомога під час проходження обстеження

Допомога під час проходження обстеження

Повністю інтегрована та автоматизована функція AutoVoice повідомляє про тривалість процедури, рух столу та дає вказівки щодо дихання. Це дає можливість зробити діагностику комфортнішою для пацієнта.
01/10
/

Переваги проведення МРТ ліктьового суглоба у «RADI»

Точність, комфорт під час процедури та інновації
Точність, комфорт під час процедури та інновації

Система Ingenia 1.5T створена на основі революційної архітектури dStream та є першим повністю цифровим МР-томографом. Вона забезпечує вищу та стабільнішу якість знімків у кількох площинах, низький рівень шуму та максимальний комфорт для пацієнта. На нашому томографі можна виявити найменші патологічні ділянки, точно оцінити масштаби та локалізацію патології суглоба на ранніх стадіях, здобути чіткі та детальні знімки всіх його структур. Чутливість методу — 98–100 %. Крім того, завдяки тому, що немає променевого навантаження, дослідження для контролю ефективності лікування можна проводити багаторазово.

Діагностика для кожного
Діагностика для кожного
МРТ суглоба ліктя проводиться дітям, людям похилого віку та пацієнтам з ожирінням (допустима вага до 200 кг). Немовлятам та дітям раннього та дошкільного віку дослідження проводиться під седацією.
Експертне оцінювання результатів
Експертне оцінювання результатів
Лікарі нашого центру проходять тренінги, спеціалізації, стажування, курси та складають іспити у європейських радіологічних спільнотах.
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Щоби правильно спланувати дослідження, наш представник зв'яжеться з лікарем, який рекомендував пройти діагностику. Цей підхід дає можливість здобути інформацію, що відповідає діагностичним цілям.

Як роблять МРТ ліктьового суглоба

Крок 1

Крок 1

Пацієнт одягається в медичний халат, надягає навушники та лягає на стіл томографа. Лікар фіксує його руки, голову та груди для виключення мимовільних рухів під час сканування. Це зменшує ризик зниження якості сканів через рухові артефакти.
Крок 2

Крок 2

Стіл переміщається в кільцевий блок томографа так, щоб ліктьовий суглоб був у зоні дії сканера. Радіолог під час сканування перебуває в сусідньому приміщенні. Водночас він має можливість спілкуватися з пацієнтом через спеціальне обладнання для двостороннього зв’язку.
Крок 3

Крок 3

Проводиться безпосередньо магнітно-резонансна томографія. Тривалість проведення МРТ ліктьового суглоба залежить від обсягу дослідження та діагностичної мети. Найчастіше сканування без контрасту не займає понад 20 хвилин, з контрастуванням — приблизно 30.
01/10
/

Скіли коштує МРТ ліктьового суглоба в медичному центрі RADI?

МРТ ліктового суглоба
МРТ ліктового суглоба без контрасту
МРТ ліктового суглоба з контрастом
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ ліктьового суглоба
2450 ₴
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ ліктового суглоба з в/в контрастуванням
3350 ₴

Як підготуватися до МРТ ліктьового суглоба

Немає особливої ​​підготовки до МРТ ліктьового суглоба, якщо проводиться базове дослідження без введення контрасту. У разі призначення МРТ ліктьового суглоба з в/в контрастуванням препаратом на основі гадолінію, доведеться виконати невеликий чек-лист рекомендацій перед діагностикою.

У яких випадках проводиться МРТ ліктьового суглоба

Лікар рекомендує зробити МРТ ліктьового суглоба, якщо є клінічні прояви патологій ліктів або стани, які потребують контролю. Серед них:

  • біль та неприємні відчуття в ліктях (у русі та/або спокої, особливо ті, які не усуваються медикаментозною терапією);
  • скутість та зменшення рухливості суглобів (зокрема без болю);
  • набряклість та/або болючість шкіри в ділянці ліктьового суглоба;
  • скрип, хрускіт та/або простріли в суглобі в процесі руху;
  • артрити (специфічні та неспецифічні запалення суглоба);
  • синовіт (запалення сполучнотканинних оболонок);
  • артроз (зменшення рухливості суглобів із больовими відчуттями);
  • переломи (особливо спонтанні) та інші травми ліктя (водночас МРТ не є базовою діагностикою гострих травматичних станів);
  • нейропатія ліктьового, променевого чи серединного нервів;
  • ознаки розвитку новоутворень, дегенеративних чи інфекційних процесів (зокрема в кістковій тканині — остеомієліту) та ін.

Також показанням до проходження МРТ ліктьового суглоба іноді стають:

  • діагностоване захворювання кісткового мозку;
  • необхідність виявлення метастазування в суглоби;
  • підозри на вроджені аномалії розвитку, пов'язані з ліктьовими суглобами — їхнє підтвердження та контроль;
  • необхідність диференціювати доброякісний процес від злоякісного, запальний від дегенеративного;
  • складні травми;
  • підозра на некроз, абсцеси тощо.

За певної симптоматики лікар призначає МРТ обох ліктів.

Також зробити МРТ ліктів можуть рекомендувати для уточнення результатів КТ або рентгенографії, за необхідності планування хірургічного лікування, контролю післяопераційних ускладнень та ефективності консервативної терапії.

МРТ ліктьового суглоба забезпечує:

  • детальну візуалізацію структури ліктьового суглоба;
  • визначення локалізації та розмірів утворень та пошкоджень;
  • виявлення можливих ознак ушкодження, зламу, запалення, інфекційного чи дегенеративного процесу;
  • динамічний моніторинг розвитку захворювань, що впливають на функціональність суглоба (зокрема артриту, бурситу);
  • оцінювання стану м'яких тканин — сухожилля, зв'язки та ін.

Шукаєте, де зробити МРТ ліктьового суглоба в Києві? Не зовсім розумієте, що показує МРТ ліктьового суглоба й навіщо його призначили вам? Вам варто записатися на МРТ ліктьового суглоба до діагностичного центру «RADI». Наші радіологи пояснять, наскільки важливі результати МРТ ліктьового суглоба для подальшого лікування, забезпечать їхню достовірність і проведуть експертне розшифрування МР-сканів. У нас можна пройти не тільки первинне МР-сканування ліктя, а і здобути другу думку. Завдяки високій роздільній здатності, чіткості та контрастності отриманих зображень і, звісно, своєму професіоналізму, наші радіологи не проґавлять навіть найменшої зміни в суглобових і навколосуглобових тканинах.

Поширені питання

Що краще зробити: КТ чи МРТ ліктьового суглоба?
Найкраще пройти той вид діагностики, який вам рекомендує лікар. Оскільки тільки він має можливість повністю оцінити актуальність, інформативність та безпеку того чи іншого дослідження саме для вас.
Чи є якісь протипоказання до МРТ ліктьового суглоба?
Попри те, що МРТ — один із найбезпечніших видів діагностики, до її проведення є певні обмеження, деякі з них належать до технічних особливостей проведення дослідження (потужного магнітного поля навколо томографа). Тому до протипоказань до МРТ ліктя можна віднести наявність незнімних конструкцій, які містять металеві елементи та електроніку, татуювання з використанням металізованих пігментів та ін. МРТ ліктя з контрастом протипоказана у разі вагітності, годування груддю, печінкової та ниркової недостатності (та інших станів, що супроводжуються уповільненим виведенням рідини), непереносності гадолінію. За клаустрофобії та неможливості збереження нерухомості з інших причин МР-томографія виконується тільки під седацією.
Чи можна побачити «лікоть тенісиста» на МРТ?
МРТ ліктьового суглоба є одним з інформативних видів діагностики за підозр на епікондиліт («лікоть тенісиста»).
Чи можна їсти перед МРТ суглоба ліктя?
Їсти можна тільки в тому випадку, якщо МРТ проводиться без введення контрасту. Перед процедурою із контрастування доведеться утриматися від їди.
Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле