МРТ головного мозку
МРТ голови та шиї
МРТ молочних залоз
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ печінки
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ нирок та наднирників
МР-ентерографія
МРТ сечового міхура
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ матки та яєчників
МРТ прямої кишки
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ періанальної зони
МРТ колінного суглоба
МРТ суглобів
МРТ хребта
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ органів малого таза
МРТ ліктьового суглоба
МРТ крижів
МРТ черевної порожнини
МРТ кульшових суглобів
МРТ приносових пазух
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ судин головного мозку
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ орбіт
МРТ основи черепа
МРТ м’яких тканин шиї
МРТ шийного відділу хребта
МРТ гіпофіза

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

МРТ кульшових суглобів

МРТ кульшових суглобів

МРТ кульшових суглобів

За оцінюванням ВООЗ, тільки коксартроз (артроз кульшового суглоба) вражає до 10–15 % людей віком від 40 років і 80 % — старших за 70. А це не єдина проблема суглобів таза. Деякі з них можуть розвинутися ще в дитячому віці. І хоча, первинне дослідження кісткової тканини проводиться за допомогою рентгена, еталоном неінвазивної діагностики з інформативності є магнітно-резонансна томографія кульшових суглобів. Вона забезпечує достовірність результатів 95–98 % та раннє виявлення змін у тканинах.

МРТ кульшових суглобів — це безпечний та неінвазивний метод тривимірної візуалізації твердих та м'яких тканин у складі суглобових структур. Вона дає змогу виявити вроджені аномалії, набуті захворювання (з-поміж іншого — дегенеративні зміни), травми в тазостегновій ділянці, які можуть бути складними для діагностики за допомогою інших методів візуалізації, таких як рентген, КТ або УЗД. За наявності діагностованої проблеми для покращення чіткості та контрастності знімків — уточнення меж, локалізації та масштабу патологічних вогнищ — використовується МРТ кульшового суглоба з контрастом.

Виконати МРТ кульшових суглобів у Києві в діагностичному центрі «RADI» — зробити вибір на користь точного та правдивого результату. Наш МР-томограф забезпечує відмінну деталізацію та контрастність зображень, а також проведення сканування в комфортних умовах для пацієнта. Спеціалісти центру приділяють максимум уваги проблемі кожного пацієнта під час проведення дослідження та розшифрування результатів.

МРТ кульшових суглобів

Переваги нашої цифрової системи МРТ

Проведення МРТ кульшових суглобів у Києві в медичному центрі «RADI» на преміальній магнітно-резонансній системі Philips Ingenia Ambition 1.5T з апертурою тунелю 70 см забезпечує високоточне дослідження внутрішньосуглобових та позасуглобових структур тазостегнової ділянки.

Пришвидшення сканування на 50 %

Пришвидшення сканування на 50 %

Завдяки технології Compressed SENSE швидкість дослідження значно зростає без втрати якості зображень.

Створення ефекту візуального занурення

Створення ефекту візуального занурення

Для створення комфортної атмосфери та зменшення стресу використовується ефект візуального занурення з музичним супроводом.

Значне зниження фонового шуму

Значне зниження фонового шуму

Технологія ComforTone знижує рівень шуму на 80 %. А навушники додатково захищають від звуків, що йдуть від котушки томографа.

Детальна допомога під час проходження обстеження

Детальна допомога під час проходження обстеження

Автоматизована система AutoVoice допомагає пацієнтам проходити процедуру без стресу, даючи точні підказки та інформацію про час.

01/10
/

Переваги МРТ кульшових суглобів у «RADI»

Точність, комфорт та сучасні технології
Точність, комфорт та сучасні технології

Система Ingenia 1.5T, що базується на інноваційній архітектурі dStream, є першим повністю цифровим МР-томографом. Вона забезпечує високу та стабільну чіткість знімків у різних площинах, мінімальний рівень шуму та максимальний комфорт для пацієнта. Завдяки високій чутливості томографа — 98–100 %, можна виявити дрібні патологічні зміни, точно визначити їхній розмір і локалізацію на ранніх стадіях. Водночас завдяки тому, що немає променевого навантаження, дослідження безпечно проводити багато разів із невеликим інтервалом для оцінювання динаміки лікування.

Експертний аналіз результатів
Експертний аналіз результатів

Спеціалісти «RADI» регулярно підвищують кваліфікацію, проходячи тренінги, стажування та складаючи іспити у європейських радіологічних асоціаціях.

Координація процесу діагностики з вашим лікарем
Координація процесу діагностики з вашим лікарем

Для правильного планування дослідження наш спеціаліст зв'яжеться із лікарем, який спрямував пацієнта на діагностику. Такий підхід забезпечує отримання під час сканування інформації, що відповідає поставленим цілям.

Діагностика для кожного
Діагностика для кожного

Магнітно-резонансна томографія кульшових суглобів виконується дітям, літнім пацієнтам та людям з ожирінням (вага до 200 кг). Немовлятам та дітям дошкільного віку, а також пацієнтам, які не можуть довго перебувати в тунелі томографа, зберігаючи нерухомість (з-поміж іншого — за сильних болів та клаустрофобії), дослідження проводиться під седацією.

Як проходить МРТ кульшових суглобів

Крок 1

Крок 1

Пацієнт перевдягається в медичний халат, надягає навушники та лягає на стіл томографа. Лікар фіксує його в районі грудей та ніг, щоб виключити можливі мимовільні рухи під час сканування. Це захищає від зниження якості знімків через рухові артефакти.

Крок 2

Крок 2

Стіл переміщається в кільцеву частину томографа так, щоб кульшовий суглоб опинився в зоні сканування. Радіолог перебуває в сусідньому приміщенні. Водночас він зберігає можливість спілкування з пацієнтом — двосторонній зв'язок підтримується через спеціальне обладнання.

Крок 3

Крок 3

Виконується сканування. Час, необхідний для МРТ кульшового суглоба, залежить від обсягу дослідження та цілей діагностики. Базове дослідження (без введення контрастної речовини) триває від 15 до 45 хвилин, а тривалість МРТ кульшового суглоба з контрастом сягає 1 години.

01/10
/

Скільки коштує МРТ кульшових суглобів в медичному центрі RADI?


Без контрасту
З контрастом
Назва послуги
Ціна
МРТ двох кульшових суглобів
2950.00 ₴
Назва послуги
Ціна
МРТ двох кульшових суглобів з в/в контрастуванням
3850.00 ₴

Як підготуватися до МРТ кульшового суглоба

Підготовка до магнітно-резонансної томографії кульшових суглобів мінімальна й залежить від того, чи буде застосовуватися контрастна речовина. У разі призначення МРТ із контрастом пацієнт отримує рекомендації щодо питного режиму та харчування (зокрема інтервалу між останньою їдою та процедурою).

У яких випадках проводиться МРТ кульшового суглоба

МРТ кульшових суглобів можуть призначити, якщо є клінічні прояви патологічних станів, які потребують контролю. Серед показань до МРТ кульшового суглоба:

  • дисплазія кульшового суглоба (зокрема в малюків);
  • дегенеративні хвороби, що призводять до руйнування хряща;
  • травматизація тазостегнової ділянки (розриви, розтягнення, переломи, вивихи, забиття тощо);
  • стан, за якого відбувається порушення кровопостачання головки стегнової кістки, що призводить до її руйнування;
  • захворювання, що супроводжуються запаленням тканин суглоба;
  • інфекції в суглобі;
  • новоутворення (зокрема в разі необхідності диференціації доброякісних процесів від злоякісних);
  • метастазування (з-поміж іншого — за підозри появи метастазів від онкопроцесів сусідніх ділянок, включно з органами малого таза);
  • патології м'яких тканин та м'язів, включно з розривами м'язових волокон.

Також записатися на МРТ кульшових суглобів можуть рекомендувати для уточнення результатів КТ або рентгенографії, під час планування хірургічного лікування, для контролю післяопераційних ускладнень та ефективності консервативної терапії.

Протипоказання для проведення МРТ кульшових суглобів із контрастом можуть включати алергію на контрастну речовину, певні проблеми з нирками та виведенням рідини з організму, період вагітності та грудного вигодовування; без — наявності в тілі металовмісних імплантатів та електронних пристроїв, I триместр вагітності та ін.

Остаточне рішення щодо можливості проведення МРТ кульшового суглоба з контрастом і без — залишається за радіологом, який комплексно оцінює особливості організму пацієнта.

Шукаєте, де можна зробити МРТ кульшових суглобів у Києві? Хочете дізнатися, що показує МРТ кульшових суглобів? Рекомендуємо записатися до діагностичного центру «RADI». Наші фахівці докладно пояснять, наскільки важливими є результати МРТ кульшових суглобів для лікування, гарантують їхню точність і нададуть детальне розшифрування знімків. У нас можна пройти як первинне обстеження, так і здобути другу думку. Завдяки високій роздільній здатності, чіткості та контрастності зображень, а також професіоналізму наших фахівців, жодна, навіть найменша зміна в тканинах суглобів, не залишиться непоміченою.

Поширені питання

Скільки триває МРТ кульшового суглоба?

Дослідження зазвичай триває приблизно від 15 до 60 хвилин. За цих умов максимальний час приділяється процедурі із застосуванням контрасту.

Що краще зробити КТ чи МРТ кульшового суглоба?

Кожен вид діагностики — КТ та МРТ — має свої особливості візуалізації та переваги. Однак найкращим у кожному випадку є те дослідження, яке вибрав лікар з огляду на діагностичні цілі та особливості стану пацієнта. Безперечною перевагою МРТ кульшового суглоба є те, що вона проводиться без променевого навантаження на організм. А ще жодна неінвазивна діагностика не дасть стільки інформації про пухлину з локалізацією в суглобах таза, як МРТ із контрастом.

Чи потрібно голодувати перед МРТ кульшового суглоба?

За МРТ кульшового суглоба голодувати не потрібно. Однак дійсно треба буде скоригувати харчування (щоб знизити газоутворення в кишківнику) та витримати інтервал між останньою їдою та скануванням. Деталі підготовки можна дізнатися в лікаря або в контакт-центрі клініки.

Чи можна робити МРТ кульшового суглоба з ендопротезом?

Найчастіше МРТ кульшового суглоба можна проводити в пацієнтів з ендопротезом. Однак важливо, щоб ендопротез був виготовлений із немагнітних матеріалів (наприклад, титану). Якщо протез містить магнітні компоненти, це іноді спричиняє проблеми й утруднює розшифрування МРТ кульшового суглоба. Тому перед процедурою важливо надати фахівцю повну інформацію про ендопротез, щоб він міг оцінити можливі ризики та вжити необхідних заходів.

Коментарі (3)
  1. Анна:
    24.12.2024


    Лікарі професійні! Дають чіткі рекомендації стосовно обстеження, і це знімає відчуття страху перед процедурою.

  2. Ірина Іванівна:
    20.11.2024


    Приємно, що діти поважають мій вік і вибирають найкращі медичні заклади для лікування та обстеження. Діагностичний центр “Раді” якраз до них належить.

  3. Віра Степанівна:
    25.10.2024


    Я ще пам'ятаю час, коли в Києві можна було досліджуватися в такий спосіб тільки в одному місці міста, тепер же цю послугу пропонують багато клінік. Мені на Житомирській найближчий центр Раді. Рівень обслуговування - високий.



Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле