МРТ головного мозку
МРТ судин головного мозку
МРТ головного мозку та реконструкція судин головного мозку
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ гіпофіза
МРТ внутрішнього вуха
МРТ орбіт
МРТ приносових пазух
МРТ основи черепа
МРТ голови та шиї
МРТ артерій шиї
МРТ м’яких тканин шиї
МРТ шийного відділу хребта
МРТ грудинно-ключичних зчленувань
МРТ грудного відділу хребта
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ молочних залоз
МРТ ліктьового суглоба
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ матки та яєчників
МРТ сечового міхура
МРТ органів малого таза
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ черевної порожнини
МРТ печінки
МРТ нирок та наднирників
МР-ентерографія
МРТ прямої кишки
МРТ хребта
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ періанальної зони
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ крижів
МРТ крижово-клубових зчленувань
МРТ суглобів
МРТ кульшових суглобів
МРТ колінного суглоба
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
Біопсія молочної залози під МРТ контролем

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

КТ головного мозку

КТ головного мозку

-15% на КТ з 11.03 до 11.05.2025 р.

КТ головного мозку

Порушення нормального функціонування головного мозку негативно впливає на діяльність усіх без винятку органів та систем нашого організму. За інформацією Національного канцер-реєстру України, показник захворюваності на онкологію головного мозку нині в межах 5 випадків на 100 тис. населення. Крім того, упродовж року в Україні діагностується понад 90 тис. випадків гострого мозкового інсульту, з яких 78 тис. — ішемічні та 12 тис. — геморагічні. Також понад 75 % гострих травм голови класифікують як легкі, але тільки 10 % з них мають позитивні результати комп’ютерної томографії головного мозку, а 1 % потребує нейрохірургічної допомоги. КТ є важливою для ранньої діагностики небезпечних станів, оскільки дає змогу лікарям встановити точний діагноз, спланувати лікування або відкоригувати його.

КТ головного мозку — це неінвазивний метод діагностики, який використовує рентгенівські промені для створення пошарових зображень структур мозку. Вона дає можливість детально візуалізувати м’які тканини та судинну систему головного мозку та навколишніх структур. За допомогою КТ головного мозку можна виявити різні патології, включно з травмою голови, внутрішньочерепними гематомами, крововиливами, доброякісними та злоякісними новоутвореннями, судинними порушеннями, нейродегенеративними хворобами та віковими змінами. Додатково КТ допомагає виявити запальні захворювання, такі як фронтит, гайморит, абсцеси та флегмони.

Якщо вам рекомендовано пройти КТ головного мозку в Києві, діагностичний центр «RADI» пропонує сучасні діагностичні рішення. Ми використовуємо новітнє обладнання, забезпечуємо високу якість знімків та точність їхньої інтерпретації, формуємо докладний висновок, який допоможе вашому лікарю визначити причини, чому гіршає ваше самопочуття та підібрати найкращий формат медичної допомоги.

КТ головного мозку

Переваги цифрової системи Philips Incisive CT Plus

Томограф Philips Incisive CT Plus (модель 2022 року) забезпечує комфортні умови для пацієнта під час дослідження та формує чіткі зображення. Це дає можливість проводити точну та деталізовану діагностику без психологічного та фізичного навантаження.

Максимальна точність дослідження
Максимальна точність дослідження

Нові технології візуалізації фіксують скани з роздільною здатністю 768 × 768 і 1024 × 1024, допомагаючи здобувати повну картину стану головного мозку і його навколишніх тканин. Це дає можливість детально розглянути їхню анатомію під різним кутом. Така інформативність грає ключову роль у ранньому виявленні складних травм, запальних процесів та інших патологій.

Діагностика без фізичного чи психологічного навантаження
Діагностика без фізичного чи психологічного навантаження

Сучасні технології дають можливість значно знизити дозу опромінення. Це особливо актуально для дітей, людей похилого віку та пацієнтів, яким треба регулярно проходити обстеження, а можливості заміни на альтернативні види діагностики немає. Крім цього, максимально комфортне проходження процедури забезпечують зручне розміщення на столі, голосові інструкції від вбудованої системи AutoVoice та продумана конструкція гентрі.

Удосконалене управління
Удосконалене управління

Вбудовані сенсорні панелі значно підвищують рівень сервісу та ефективність обслуговування. Оператор, перебуваючи поруч із пацієнтом, має можливість керувати головними функціями томографа, включно з вибором протоколу дослідження, налаштуванням дихальних команд та контролем кардіограми.

Підвищена швидкість сканування
Підвищена швидкість сканування

Використання технології ітераційної реконструкції iDose 4 у поєднанні з інтегрованими системами IntelliSpace Portal та O-MAR набагато скорочує тривалість КТ мозку, якщо порівняти з дослідженнями на інших томографах. Це дуже важливо за утрудненого дихання, клаустрофобії, сильних болів та інших станів із проблемами збереження нерухомості.

01/10
/

Переваги проведення КТ головного мозку у «RADI»

Інформативність нового рівня
Інформативність нового рівня

Philips Incisive CT Plus має технологію 128 зрізів, що дає можливість виявляти навіть мінімальні зміни розміром приблизно 1 мм. Це забезпечує деталізацію, яка перевершує можливості старих моделей томографів на 30 %, і робить зображення максимально контрастними. Завдяки цьому скани КТ головного мозку (без контрасту та з його застосуванням) мають виняткову чіткість.

Розширена доступність діагностики
Розширена доступність діагностики

Виконуємо діагностику для пацієнтів різного віку та фізичного стану. У нас можуть обстежитися маленькі діти, люди старші від 70 років і ті, хто має зайву вагу (стіл томографа витримує навантаження до 200 кг). Також ми проводимо КТ для тих, кому складно зберігати нерухомість, зокрема через клаустрофобію, виражений біль, ПТСР. Для таких пацієнтів, як і для малюків, передбачено проведення КТ головного мозку із застосуванням седації.

Можливість неодноразового дослідження
Можливість неодноразового дослідження

Апарат Philips Incisive CT Plus знижує променеве навантаження на 80 %, якщо порівняти з іншими томографами. Це дає змогу проводити повторні дослідження з короткими проміжками в часі, що є особливо важливим за моніторингу ефективності лікування, коли інші методи діагностики не можуть надати достатньої кількості інформації.

Експертний аналіз знімків
Експертний аналіз знімків

Інтелектуальна платформа IntelliSpace Portal збільшує функціональні можливості томографа, забезпечуючи детальну постобробку даних. Це допомагає швидше та точніше встановлювати діагноз (зокрема в складних клінічних випадках та під час тривалого регулярного моніторингу стану пацієнта).

Практика взаємодії з лікарем
Практика взаємодії з лікарем

Для отримання найбільш точних та інформативних результатів томографія проводиться в тісній взаємодії з вашим лікарем. Це дає можливість враховувати індивідуальні характеристики пацієнта та завдання діагностики.

Як проводиться КТ головного мозку

Крок 1
Крок 1

Перед тим, як зробити КТ головного мозку, пацієнт оголює тіло вище за груди й знімає всі металеві прикраси, а потім лягає на пересувний стіл томографа. Йому фіксують голову, щоб унеможливити будь-які рухи. Під час дослідження пацієнт підтримує зв’язок із лікарем через спікерфон.

Крок 2
Крок 2

Після запуску апарату стіл плавно переміщається всередину гентрі, а рентгенівська трубка та детектори обертаються навколо голови, пошарово скануючи мозок під різними кутами. За цього процесу відчуття замкнутого простору зазвичай не виникає, оскільки томограф не є повністю закритим.

Крок 3
Крок 3

Отримані дані миттєво передаються на комп’ютер, де формуються деталізовані зображення головного мозку в вигляді горизонтальних зрізів, спираючись на які, лікар формує детальний опис. Нативна КТ головного мозку триває від 5 до 10 хвилин, а з контрастом — до 25 хвилин, оскільки потрібен час для введення та розподілу контрастного підсилювача в організмі.

01/10
/

Скільки коштує КТ головного мозку в RADI?


Без контрасту
З контрастом
Назва послуги
Ціна
Назва послуги
Ціна
КТ головного мозку з в/в контрастуванням
3034.50 ₴
Кт головного мозку та м*яких тканин шиї та гортані з в/в контрастуванням
3570.00 ₴
КТ головного мозку та м'яких тканин шиї, гортані з в/в контрастуванням
3306.50 ₴
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, грудної клітки з в/в контрастуванням
4190.50 ₴

Як підготуватися до КТ головного мозку

Особлива підготовка під час стандартного дослідження не потрібна. А ось під час КТ головного мозку з внутрішньовенним контрастуванням важливо чітко дотримуватися рекомендацій щодо підготовки до введення контрастної речовини.

Перед комп’ютерною томографією головного мозку треба надати:

  • підписане вашим лікарем направлення на КТ мозку;
  • інформацію про наявність металевих імплантатів, життєзабезпечувальних пристроїв, скоб на судинах або інших сторонніх тіл (включно з не витягнутими кулями, уламками та ін.);
  • результати попередніх досліджень (якщо вони є) тощо.

У яких випадках проводиться КТ головного мозку

КТ мозку рекомендована для пацієнтів, які мають специфічні скарги, такі як сильний або хронічний головний біль, оніміння обличчя або кінцівок, запаморочення та порушення координації, судоми або напади, схожі на епілепсію, а також для раннього виявлення:

  • запалень, новоутворень чи інших змін у структурі мозку;
  • судинних захворювань (тромбозів, аневризм, стенозів та ін.);
  • метастатичних уражень з інших частин тіла;
  • черепно-мозкових травм та їхніх наслідків;
  • ішемічного та геморагічного інсульту;
  • ушкоджень шийного відділу хребта;
  • патологічних станів придаткових пазух носа та скроневих кісток;
  • атеросклеротичних змін та ін.

Крім того, показаннями до КТ головного мозку є передопераційна діагностика, проведення онкоскринінгу, а також контроль ускладнень та оцінювання ефективності лікування після операцій на головному мозку.

Список протипоказань включає такі обмеження, як:

  • стани, пов’язані з порушенням виведення рідини з організму (наприклад, цукровий діабет II типу або тяжка ниркова недостатність) та сильна алергія на йод — під час проведення КТ головного мозку з внутрішньовенним контрастуванням;
  • вагітність;
  • період грудного вигодовування;
  • вага тіла понад 200 кг;
  • декомпенсовані та тяжкі стани;
  • гострий інфаркт та ін.

Перед тим, як записатися на КТ головного мозку, зверніться до спеціаліста, який розгляне необхідність променевої діагностики, зважить потенційну діагностичну користь та можливі ризики.

Шукаєте, де зробити КТ головного мозку в Києві? Діагностичний центр «RADI» пропонує вам найкраще рішення для швидкого та точного обстеження. Наші спеціалісти забезпечують комфорт, використовують передове обладнання та дають детальні висновки КТ головного мозку, які допомагають виявити навіть найменші патологічні зміни. А все тому, що ми розуміємо, наскільки важливими є оперативність і справжній професіоналізм у таких ситуаціях.

Поширені питання

Що показує КТ головного мозку?

КТ мозку дає можливість виявити структурні зміни, травми, крововиливи, новоутворення та інші патології. Метод візуалізує кістки черепа, судини, мозкові тканини та порожнини, допомагаючи оцінити їхній стан.

Чи шкідливо робити КТ головного мозку із контрастом?

Якщо немає протипоказань, КТ головного мозку (без контрасту та з його застосуванням) вважається цілком безпечною процедурою. Водночас важливо враховувати, що контрастна речовина іноді спричиняє сильні алергічні реакції або навантаження на організм (особливо на нирки).

Що краще: КТ чи МРТ головного мозку?

Вибір між КТ та МРТ безпосередньо залежить від мети діагностики. КТ мозку краще виявляє травми, крововиливи та пошкодження кісток, а МРТ інформативніша щодо м’яких тканин, пухлин і неврологічних захворювань. Якщо потрібне швидке обстеження в разі гострих станів, таких як інсульт або черепно-мозкова травма, кращим варіантом буде КТ, тоді як МРТ краще підійде для детального аналізу патологій. Вибирати метод дослідження головного мозку має тільки профільний лікар.

Коментарі (3)
  1. Раїса Аркадіївна:
    13.01.2025


    Вперше в житті проходила таку процедуру як КТ. Особливого хвилювання не було. І зрештою все пройшло спокійно, під чітким контролем спеціалістів центру. Тепер буду спілкуватися зі своїм лікарем стосовно лікування.

  2. Максим:
    10.01.2025


    Прийомом повністю задоволений. Ну й ще новорічну знижку на 10% виграв на проведення КТ, витягнувши щасливий номерок.

  3. Владислава:
    28.12.2024


    Хороший сервіс, шанобливе ставлення з боку персоналу. Тому мій відгук спокійно може бути зі знаком “плюс”.



Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле