УЗД м’яких тканин голови та шиї
УЗД м’яких тканин голови та шиї — це інформативний метод діагностики, який дає змогу візуалізувати стан, структуру, розмір, форму та інші показники зони дослідження в різних проєкціях, зокрема в реальному часі. За допомогою цієї процедури можна виявити гематоми, кісти та пухлини на ранній стадії розвитку, оцінити локалізацію патологічного процесу, виміряти кровотік у судинах тощо. Лікар виконує УЗД із метою встановлення діагнозу, контролю лікування або перед оперативним втручанням. Також цей вид діагностики використовують під час забору біоматеріалу, проведення пункції та ендоскопії.
Переваги обладнання для діагностики
Щоб отримати максимально точний результат, УЗД м’яких тканин голови та шиї в центрі «RADI» проводиться на апараті загальної візуалізації Philips EPIQ 7 Elite (2022 р.). На фоні інших видів обладнання у нього є суттєві переваги.
Переваги УЗД тканин голови та шиї в RADI
Високий сервіс: наша робота ґрунтується на світових стандартах якості
Ми надаємо найкращі послуги на ринку діагностики в Україні. У клініці працюють професіонали, допускається друга думка експертів-радіологів.
Безпека: ми цінуємо ваш час, гроші та нерви
Тому гарантуємо повну безпеку всіх процедур та персональний підхід. Центр працює 24/7. Протокол діагностики видається «на руки» пацієнту впродовж 30 хвилин.
Точність результатів
Досягається завдяки передовим технологіям — новітнього обладнання. Лікарі приймають важливі медичні рішення для забезпечення життя та здоров’я пацієнтів різного віку.
Інформативність
Ми працюємо на результат — є недопустимою будь-яка, навіть невелика, похибка. Зображення мають високу чіткість (до 1 міліметра), що дає змогу правильно поставити діагноз, призначити лікування та здійснити його контроль.
Доступна ціна
І, навіть за цих переваг, ми пропонуємо лояльну цінову політику. Вартість УЗД м’яких тканин голови та шиї є доступною для різних категорій населення, незалежно від рівня доходу.
Як проходить обстеження?
Скільки коштує УЗД м’яких тканин голови та шиї у RADI?
УЗД м’яких тканин голови та шиї
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
7:00 - 22:00
Вартість УЗД м'яких тканин голови та шиї
495 ₴
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
7:00 - 22:00
Як підготуватися до УЗД?
УЗД м’яких тканин не потребує специфічної підготовки. Щоби зв’язатися з нами, поставити запитання та отримати консультацію, треба заповнити спеціальну форму. Ми надаємо допомогу в найважчих клінічних випадках.
Кому необхідно пройти це обстеження?
УЗД м'яких тканин проводиться в таких випадках:
- травми голови або шиї механічного та іншого характеру;
- підозра на новоутворення (доброякісні, злоякісні);
- захворювання лімфатичної системи (наприклад, лімфаденіт, лімфаденіт);
- захворювання м'язової тканини (з-поміж іншого — міастенія, міалгія, рабдоміоліз);
- порушення процесу кровопостачання м'яких тканин;
- ознаки підшкірних ущільнень (під час пальпації), кісти, абсцесу, флегмони;
- запальний процес у м'язах, суглобових зв'язках тощо.
Відвідати лікаря в центрі RADI необхідно, якщо ви виявили такі зміни:
- набряклість шкіри;
- порушення тонусу (чутливості) м'язів;
- тугорухливість шийних хребців;
- візуальні підшкірні ущільнення в шиї та на голові;
- частий головний біль;
- запаморочення;
- шуми у вухах;
- зміна тиску;
- біль неясного патогенезу.
УЗД є неінвазивною процедурою без абсолютних протипоказань. Ультразвук не пошкоджує м'які тканини голови та шиї, не провокує розвиток побічних ефектів і не завдає шкоди здоров'ю загалом. Обмежень за статтю та віком немає.
Серед відносних протипоказань: психічні, неврологічні та соматичні захворювання в анамнезі, стан алкогольного та наркотичного сп'яніння, порушення цілісності шкіри (рани, опіки або інші ушкодження).
Поширені питання
Що являють собою м’які тканини голови та шиї?
М’яка тканина — це сукупність структурних елементів, які складають 50 % маси тіла людини та включають м’язову тканину, сухожилля, підшкірно-жирову клітковину, внутрішньом’язовий прошарок, лімфатичні вузли, судини, нервові волокна тощо. М’які тканини виконують важливу роль, зокрема надають тілу форму та структуру, захищають внутрішні органи від пошкоджень, запасають енергію, допомагають переміщати рідину з однієї частини організму до іншої.
Які результати УЗД м’яких тканин голови та шиї відповідають нормі?
За результатами УЗД стан м’яких тканин голови та шиї вважається нормальним за таких показників, як наявність однорідної структури, рівні контури, відсутність будь-яких припухлостей, ущільнень та новоутворень, безперервна пульсація артерії. Розмір щитоподібної залози має становити: довжина — 2 см, ширина — 2,5 см. Розміри сонної артерії: довжина сонної артерії праворуч — до 12 см, ліворуч — до 15 см, співвідношення систоли та діастоли — 35 %.
Які хвороби можна виявити під час УЗД м’яких тканин голови та шиї?
УЗД м’яких тканин голови та шиї дає змогу діагностувати низку захворювань, а саме: тромбоз, атеросклероз, аневризм артерії, патологічне звуження судинного просвіту, осередкові та дифузні захворювання. До цього списку треба також включити кісти, гематоми, крововиливи, гігроми, грижі, абсцеси тощо.