УЗД сечового міхура
Згідно з офіційною статистикою, захворювання сечового міхура є в мільйонів людей у світі. Причому найпоширенішою проблемою є інфекції сечовивідних шляхів. Вони вражають приблизно 150 млн осіб щорічно. Рак сечового міхура входить до десятки найпоширеніших онкозахворювань — приблизно 573 тис. нових випадків щороку. Тому обстеження сечового міхура потрібне не тільки за наявності явних негативних симптомів, а й як профілактичний скринінг. Первинно і як профілактичний check up найкраще використовувати ультразвукову діагностику сечового міхура на сучасній апаратурі.
УЗД сечового міхура — це неінвазивний метод медичного дослідження, що дає можливість детально оцінити стан органу, його розмір, форму та об'єм. Процедура допомагає виявити такі патології, як запалення, каміння, пухлини та наявність залишкової сечі після сечовипускання. Записавшись на УЗД сечового міхура в Києві в діагностичний центр «RADI», ви будете мати можливість детально обстежити орган, максимально точно визначити його стан, поставити діагноз, визначити оптимальний варіант лікування (включно з хірургічним втручанням) та за необхідності скоригувати терапію.
Переваги нашого обладнання для УЗ-діагностики
Система Philips EPIQ 7 Elite — це сучасний ультразвуковий апарат експертного класу. Він забезпечує високу точність, зокрема завдяки візуалізації на основі чистого хвильового фронту та інтелектуальної обробки інформації. Апарат широко застосовується в урології та нефрології, надаючи лікарям деталізовані та чіткі зображення.
Переваги УЗД сечового міхура в «RADI»
Ультразвукова система Philips EPIQ 7 Elite пропонує високий рівень інтеграції інтелектуальних технологій, що дає змогу вирішувати найскладніші завдання діагностики. Зображення формується в режимі реального часу з високою частотою кадрів, рівномірністю та глибиною проникнення, недоступними для інших УЗ-систем. Тому апарат дає можливість здобути максимальний обсяг інформації про сечовий міхур.
Якщо є медичний припис для моніторингу захворювання в динаміці, УЗ-дослідження сечового міхура можна проводити кілька разів із невеликими проміжками часу.
УЗД сечовидільної системи проводиться в комфорті та безболісно. Процедура є абсолютно безпечною, не спричиняє інфекційних ризиків або ускладнень після її завершення. Водночас цей метод діагностики не має вікових чи інших суворих обмежень.
Уже через 30–35 хвилин після проведення дослідження ви отримаєте на руки висновок із зображеннями сечового міхура, що має докладну розшифровку та опис результатів сканування.
Результати ультразвукового дослідження сечового міхура інтерпретує експерт із багатим досвідом, який регулярно підвищує кваліфікацію на спеціалізованих семінарах, тренінгах тощо.
Як проходить УЗД сечового міхура
Скільки коштує УЗД сечового міхура в медичному центрі RADI?
7:00 - 22:00
7:00 - 22:00
Як підготуватися до УЗД сечового міхура
У підготовці до УЗД сечового міхура є певна специфіка.
У яких випадках проводиться УЗД сечового міхура
Показаннями до УЗД сечового міхура можуть бути:
- діагностика сечокам’яної хвороби (СКХ), абсцесів, кіст, поліпів, спайкових процесів, онкологічних захворювань, запалень;
- виявлення причин порушень сечовиділення;
- оцінювання ушкоджень сечового міхура;
- аналіз функціональної місткості сечового міхура;
- визначення залишкової сечі за простатиту;
- підозри на травми сечостатевих органів;
- результати лабораторних аналізів, що вказують на проблеми із сечостатевою системою;
- наявність симптомів загального урологічного профілю, включно з болями в попереку та нижній частині живота (особливо гострими), зміною кольору та/або запахом сечі та іншими симптомами.
Також ультразвукове дослідження сечового міхура може бути частиною:
- щорічного профілактичного огляду;
- спостереження за динамікою раніше діагностованого захворювання та оцінювання ефективності призначеної терапії;
- підготовки до хірургічного лікування;
- комплексного обстеження за вагітності тощо.
Протипоказань щодо УЗД сечового міхура майже немає.
Процедуру УЗ-діагностики сечового міхура потрібно відкласти тільки, якщо є:
- нетримання сечі;
- рани на тілі на ділянці контакту з датчиком;
- попереднє проведення контрастної рентгенографії кишківника, іригоскопії або гастро- / колоноскопії.
Шукаєте, де зробити УЗД сечового міхура в Києві? Зв'яжіться з інформаційною службою діагностичного центру «RADI» для отримання детальної інформації про особливості проведення процедури, вартість послуги та ін. Також наші фахівці допоможуть вам записатися на УЗД сечового міхура в зручний для вас час. У нас ви зможете пройти обстеження на сучасній УЗ-системі, яка дає змогу виявити ознаки патологій на початкових стадіях та вчасно розпочати лікування.
Поширені питання
УЗД сечового міхура зазвичай займає від 10 до 20 хвилин, залежно від складності дослідження та стану пацієнта.
УЗД сечовидільної системи можна проводити так часто, як це необхідно за медичними показаннями. Для скринінгу або моніторингу хронічних захворювань проводити процедуру рекомендують раз на рік та частіше.
Перед УЗД сечового рекомендується уникати вживання кави та інших напоїв, що містять кофеїн, оскільки вони можуть спричинити підвищення діурезу (виділення сечі) та вплинути на точність діагностики. Також не можна пити будь-які підфарбовані рідини, тільки чисту негазовану воду.
Огляд сечового міхура є безпечним для вагітних і проводиться на будь-якому терміні, якщо є показання. Цей метод діагностики не використовує іонізувального випромінювання та не завдає шкоди матері чи дитині.
УЗД сечовидільної системи можна проводити дітям від народження. Цей метод безпечний і не спричиняє болю. Це робить його придатним для діагностики захворювань сечовивідних шляхів у дітей будь-якого віку.