МРТ м’яких тканин шиї
МРТ основи черепа
МРТ орбіт
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ судин головного мозку
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ приносових пазух
МРТ кульшових суглобів
МРТ органів малого таза
МРТ черевної порожнини
МРТ крижів
МРТ ліктьового суглоба
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ колінного суглоба
МРТ поперекового відділу хребта
МР-ентерографія
МРТ прямої кишки
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ голови та шиї
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ періанальної зони
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ хребта
МРТ суглобів
МРТ сечового міхура
МРТ нирок та наднирників
МРТ печінки
МРТ молочних залоз
МРТ головного мозку
МРТ матки та яєчників

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців

МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців

МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців

МРТ дистального відділу кисті — п'ясті та пальців широко застосовується в медичній діагностиці. Цей метод є особливо використовуваним у спортивній медицині, оскільки приблизно 30 % спортивних травм верхніх кінцівок зачіпають кисті. Також орієнтовно 5–8 % випадків ревматоїдного артриту на ранніх стадіях виявляються саме за допомогою МРТ п'ясті та пальців. А ще вона використовується для виявлення пухлин кисті, які становлять десь 3 % усіх пухлин верхніх кінцівок.

МРТ п'ясті та пальців / МРТ дистального відділу кисті — це неінвазивний метод 3D візуалізації, що дає можливість здобути деталізовані зображення кісток, суглобів, м'яких тканин, зв’язок та сухожиль у ділянці кисті п'ясті та пальців. Цей метод використовується для виявлення травм, запальних процесів, дегенеративних змін, пухлин тощо.

Записатися на МРТ дистального відділу кисті в центрі «RADI» — це віддати перевагу високій чіткості та контрастності зображень, комфортним умовам діагностики та професійному розшифруванню результатів. У нас ви зможете пройти обстеження швидко, без черг та зайвих хвилювань.

МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців

Переваги нашої цифрової системи МРТ

Преміальна модель цифрового томографа Philips Ingenia Ambition 1.5T 2022 року з апертурою тунелю 70 см під час магнітно-резонансної томографії дистального відділу кисті забезпечує чутливість 98–100 % і дає можливість здобувати контрастні та чіткі зображення високої якості, які детально візуалізують відхилення, навіть найдрібніші.

Пришвидшення процедури сканування на 50 %

Пришвидшення процедури сканування на 50 %

Програмне забезпечення Compressed SENSE значно скорочує час дослідження (майже вдвічі), знижуючи необхідність повторних сканувань та зберігаючи високу чіткість одержуваних зображень.

Допомога під час проходження обстеження

Допомога під час проходження обстеження

Повністю інтегрована та автоматизована система AutoVoice інформує пацієнта про час проведення процедури, переміщення столу та ін., що підвищує комфортність та зрозумілість процедури для пацієнта, забезпечуючи його спокійний стан під час проведення МРТ.

Зниження рівня фонового шуму

Зниження рівня фонового шуму

Рівень акустичного шуму під час процедури МРТ дистального відділу кисті знижується на 80 % завдяки технології ComforTone. Водночас якість знімків залишається такою ж високою і тривалість процедури не збільшується. Навушники додатково захищають від можливих неприємних відчуттів від звуків, що йдуть від котушки томографа.

Ефект візуального занурення

Ефект візуального занурення

Завдяки відео ефектам та прослуховуванню музики з ефектом занурення створюється спокійна та розслаблювальна атмосфера під час сканування.

01/10
/

Переваги МРТ дистального відділу кисті в «RADI»

Інформативність, точність та комфорт
Інформативність, точність та комфорт

Система Ingenia 1.5T розроблена на основі інноваційної архітектури dStream і є першим повністю цифровим МР-томографом. Вона забезпечує стабільно високу якість знімків у різних площинах, низький рівень шуму та максимально комфортні умови для пацієнта. МРТ п'ясті та пальців дає змогу провести ретельну діагностику м'яких та кісткових структур, отримати чітку візуалізацію сухожиль, зв'язок, судинно-нервових пучків, що допомагає встановити точний діагноз на початкових стадіях — і все це без впливу іонізувального випромінювання на організм.

Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем

Для коректного планування дослідження наш спеціаліст зв'яжеться із лікарем, який спрямував пацієнта на обстеження. Такий підхід забезпечує отримання інформації, що буде повністю відповідати діагностичним цілям.

Діагностика для кожного
Діагностика для кожного

За допомогою новітнього обладнання можна провести обстеження дистального відділу кисті та виявити вроджені патології суглобового апарату кисті в новонароджених та дітлахів до 7 років під седацією. Також ми маємо можливість проводити діагностику для людей із вагою до 200 кг.

Експертне оцінювання результатів
Експертне оцінювання результатів

Наші радіологи регулярно проходять навчання, спеціалізацію, стажування та курси, а також успішно складають іспити у європейських радіологічних асоціаціях, щоби підтримувати свою кваліфікацію на вищому рівні.

Як проводиться МРТ дистального відділу кисті

Крок 1

Крок 1

Пацієнт надягає навушники (за бажанням) і лягає на стіл томографа на живіт обличчям вниз, досліджувана рука витягується вперед і фіксується, щоб унеможливити мимовільні рухи кисті під час процедури.

Крок 2

Крок 2

Стіл переміщається в кільцеву частину томографа так, щоб частина руки, що досліджується, опинилася в зоні дії сканера. У той час, як процедура проводиться, радіолог перебуває в сусідньому приміщенні та спілкується з пацієнтом через спеціальне обладнання для двостороннього зв'язку.

Крок 3

Крок 3

Час проведення процедури залежить від розмірів досліджуваної ділянки та мети діагностики. Без застосування контрасту вона займає від 15 до 25 хвилин, з введенням контрастної речовини — до 40–45 хвилин.

01/10
/

Скільки коштує МРТ дистального відділу кисті в медичному центрі RADI?

МРТ дистального відділу кисті
МРТ дистального відділу кисті без контрасту
МРТ дистального відділу кисті з контрастом
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
2450 ₴
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців з в/в контрастуванням
3350 ₴

Як підготуватися до МРТ п’ясті та пальців кисті

Якщо лікар призначив вам базове дослідження (без контрасту), то спеціальної підготовки до МРТ дистального відділу кисті немає. Однак перед МРТ дистального відділу кисті з контрастною речовиною треба дотримуватися простого списку рекомендацій.

У яких випадках проводять МРТ дистального відділу кисті

Головними показаннями до МРТ дистального відділу кисті є:

  • підозри на пошкодження зв'язок, сухожилля, суглобів або кісток після травм, що мають спортивний, побутовий та інший характер;
  • наявність набряку або запальних процесів на цій ділянці кисті;
  • хронічний або гострий біль, який довго не проходить у разі проведення консервативної терапії;
  • порушення рухливості пальців або кисті;
  • зміни у функціональності п'ясті та пальців;
  • виявлення та оцінювання доброякісних або злоякісних утворень у м'яких тканинах або кістках (зокрема їхня диференціація);
  • підтвердження захворювання або уточнення стану за артриту, тендиніту, бурситу, синдрому зап'ясткового каналу та ін.;
  • уточнення результатів рентгенографії, КТ та УЗД, які не дають достатньої інформації для встановлення точного діагнозу;
  • контроль за станом після операції або ін'єкційної терапії.

МРТ дистального відділу кисті застосовується для детальнішого аналізу процесів, виявлених на рентгенограмах. Це включає уточнення інформації про переломи, тріщини, мікротравми сухожиль, зв'язок і м'язів.

До переліку протипоказань до МРТ дистального відділу кисті включено:

  • І триместр вагітності (з контрастом МРТ не проводиться впродовж усього періоду виношування дитини);
  • годування груддю (гадоліній можна використовувати за умови, що буде зроблено перерву в грудному вигодовуванні, зазвичай рекомендується зціджування молока та очікування мінімум двох днів після процедури);
  • наявність у тілі конструкцій, що містять метал та електроніку;
  • будь-які сторонні предмети в тілі (особливо на ділянці сканування), які можуть зміститися та створити загрозу життю пацієнта;
  • татуювання, нанесені металовмісними пігментами (на руці);
  • стани, пов'язані з проблемою збереження нерухомості (тут ми можемо запропонувати вихід — седація);
  • стани, пов'язані з порушенням виведення рідини, деякі серйозні захворювання нирок, тяжкі форми хронічних захворювань дихальних шляхів легень та ін. (для введення контрасту);
  • гострий інфаркт та передінфарктний стан;
  • алергія на гадоліній (для застосування контрасту).

Остаточне рішення щодо проведення МРТ дистального відділу кисті (нативної або з використанням контрасту) приймає радіолог.

Шукаєте, де можна пройти МРТ п'ясті та пальців у Києві? У діагностичному центрі «RADI» працюють спеціалісти, які проведуть обстеження в комфортних умовах, з високою детальністю знімків та правильно розшифрують результати для подальшого ефективного лікування. За потреби в нас можна пройти не тільки первинне обстеження, а й здобути об'єктивну другу думку. Звернувшись до нас, ви переконаєтесь, що можете абсолютно довіряти професіоналізму наших фахівців.

Поширені питання

У яких випадках варто віддати перевагу МРТ дистального відділу кисті перед рентгеном та КТ?

Проведення МРТ дистального відділу кисті доречніше, коли необхідна детальна візуалізація м'яких тканин, сухожиль та зв'язок. Оскільки цей метод дослідження забезпечує чіткіші зображення проти знімків рентгену та КТ. Крім того, під час МРТ не використовується іонізувальне випромінювання, що робить її безпечним варіантом для пацієнтів, які потребують постійного діагностичного контролю.

Коли рекомендують проводити МРТ п’ясті та пальців із введенням контрастної речовини?

МРТ п'ясті та пальців із введенням контрастної речовини рекомендується проводити, якщо необхідно здобути детальніші зображення судин та м'яких тканин, що допомагає краще виявити пухлини, запальні процеси та травматичні пошкодження. Також контраст використовується для уточнення діагнозу за складних випадків, коли інша діагностика не дає достатнього обсягу інформації.

Чи можна робити МРТ із гіпсом?

Робити МРТ із гіпсом не рекомендується. Матеріал гіпсу іноді спричиняє спотворення зображень та ускладнює інтерпретацію результатів. Найчастіше перед проведенням процедури рекомендують зняти гіпсову пов'язку.

Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле