МРТ м’яких тканин шиї
МРТ основи черепа
МРТ орбіт
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ судин головного мозку
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ приносових пазух
МРТ кульшових суглобів
МРТ органів малого таза
МРТ черевної порожнини
МРТ крижів
МРТ ліктьового суглоба
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ колінного суглоба
МРТ поперекового відділу хребта
МР-ентерографія
МРТ прямої кишки
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ голови та шиї
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ періанальної зони
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ хребта
МРТ суглобів
МРТ сечового міхура
МРТ нирок та наднирників
МРТ печінки
МРТ молочних залоз
МРТ головного мозку
МРТ матки та яєчників

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

МРТ поперекового відділу хребта

МРТ поперекового відділу хребта

МРТ поперекового відділу хребта

За статистикою, тільки в 1–2 % випадків біль у попереку свідчить про наявність серйозних проблем зі здоров’ям. Однак, якщо є хоча б невелика підозра та лікар рекомендує, треба пройти МРТ поперекового відділу хребта. Вона є ефективним і швидким методом діагностики, який дає можливість оцінювання стану кісткової тканини, міжхребцевих дисків, спинного мозку, нервових корінців, а також зв’язкового апарату хребта. А МРТ попереку в медичному центрі «RADI» — це гарантія отримання достовірної та найповнішої інформації про стан структур поперекового відділу хребта неінвазивно, без болю та в комфорті. МРТ поперекового відділу хребта

Переваги нашої цифрової системи МРТ

Виконання МРТ поперекового відділу хребта за допомогою системи Philips Ingenia Ambition 1.5T забезпечує якісне та детальне оцінювання міжхребцевих дисків на предмет випинань, протрузій та екструзій, а у випадку онконастороженості — візуалізацію вторинних вогнищ ураження.
Пришвидшення сканування на 50 %

Пришвидшення сканування на 50 %

Технологія Compressed SENSE скорочує час обстеження практично вдвічі. Водночас зберігається чіткість та деталізація зображень.
Ефект візуального занурення

Ефект візуального занурення

Завдяки візуальному та музичному супроводу з ефектом занурення, пацієнти можуть проходити МРТ-обстеження в спокійніших умовах, розслабитися.
Зниження фонового шуму

Зниження фонового шуму

Технологія ComforTone дає змогу знизити рівень акустичного шуму до 80 % за збереження якості зображень та тривалості обстеження.
Допомога під час проходження обстеження

Допомога під час проходження обстеження

Повністю інтегроване та автоматизоване рішення AutoVoice. Система повідомляє про тривалість процедури, рух столу й дає вказівки щодо дихання. Це дає змогу зробити МРТ-дослідження комфортнішим для пацієнта.
01/10
/

Переваги МРТ поперекового відділу хребта в «RADI»

Точність, комфорт під час процедури та інновації
Точність, комфорт під час процедури та інновації
Сучасне обладнання, що відповідає всім найвищим стандартам діагностики: безпечність, дослідження без болю та променевого навантаження. А система ідентифікації дихальних рухів Vital Eye дає можливість проводити діагностику без затримання дихання, що допомагає знизити кількість артефактів, що виникають на сканах під час дихальних та перистальтичних рухів.
Діагностика для кожного
Діагностика для кожного
В «RADI» обстежитися можуть навіть діти, літні люди та пацієнти з ожирінням.
Експертне оцінювання результатів
Експертне оцінювання результатів
Наші лікарі-радіологи проходять тренінги, спеціалізації, стажування, курси та складають іспити у європейських радіологічних спільнотах.
Координація діагностичного процесу з лікарем
Координація діагностичного процесу з лікарем
Щоби правильно спланувати дослідження, ми зв’яжемося з вашим лікарем. Такий підхід дає змогу здобути під час дослідження максимально повну інформацію, що відповідає поставленій діагностичній меті.

Як проходить МРТ попереку

Загальне

Загальне

МРТ поперекового відділу хребта виконується в положенні лежачи на спині. На цей час поперековий відділ хребта фіксується спеціальною котушкою. Для якісної діагностики, щоб уникнути рухових артефактів на знімках, під час виконання дослідження досліджуваному забороняється рухатися.
Крок 1

Крок 1

Пацієнт перевдягається в медичний халат і лягає на стіл томографа. Щоб зменшити акустичне навантаження, йому пропонують надіти навушники.
Крок 2

Крок 2

Стіл засувається в тунель томографа. Радіолог йде у сусіднє приміщення, але підтримує зворотний зв’язок із пацієнтом через спеціальне обладнання.
Крок 3

Крок 3

Проводиться безпосередньо обстеження потрібної зони. Тривалість процедури залежить від обсягу дослідження та діагностичної мети.
01/10
/

Вартість МРТ поперекового відділу хребта

МРТ поперекового відділу хребта
МРТ поперекового відділу хребта без контраста
МРТ поперекового відділу хребта з контрастом
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ поперекового відділу хребта
1950 ₴
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
МРТ поперекового відділу хребта з в/в контрастуванням
4040 ₴

Як підготуватися до МРТ поперекового відділу хребта

Немає ніякої специфічної підготовки до МРТ поперекового відділу.

Водночас треба обовʼязково попередити персонал про наявність у ділянці сканування уламків металу, метало- та металовмісних фіксувальних конструкцій.

А за наявності показань до проведення МРТ поперекового відділу хребта з контрастом до обстеження треба буде підготуватися. З організму контраст, введений внутрішньовенно, виводиться впродовж 24 годин.

Якщо проходите МРТ не вперше, візьміть із собою матеріали попередніх обстежень. Це потрібно для об’єктивного оцінювання динаміки процесу.

Які показання до МРТ поперекового відділу

Найчастішими показаннями до проведення МРТ попереку є:

  • больовий синдром невизначеного генезу;
  • загальне оцінювання стану міжхребцевих дисків;
  • наявність або підозра на протрузії та екструзії міжхребцевих дисків;
  • підозра на кістково-травматичні зміни або їхній контроль;
  • вторинне метастатичне ураження тіл хребців;
  • перевірка підозр або контроль об’ємних змін спинного мозку та нервових корінців (обстеження виконується з введенням контрастної речовини);
  • розсіяний склероз;
  • сирингомієлія;
  • післяопераціні ускладнення.

Для планування та ефективного проведення хірургічних оперативних втручань також доволі часто лікар-клініцист рекомендує передопераційне МРТ поперекового відділу хребта, іноді — контрольне післяопераційне обстеження.

Водночас МРТ поперекового відділу показана не тільки в разі наявності болю безпосередньо в попереку та крижах, прострілах та обмеженій рухливості. Показаннями до обстеження є і такі симптоми, як біль, печіння, оніміння та «мурашки» в ногах, розлади сечовипускання та дефекації тощо.

Протипоказанням до МРТ поперекового відділу хребта здебільшого стає наявність клаустрофобії, імплантатів, штучних водіїв ритму, металевих протезів всередині тіла, неможливість зберегти нерухомість тіла під час процедури, вагітність на ранніх термінах. Можливість проведення МРТ попереку оцінюється тільки лікарем. Він зважує користь і можливу шкоду від процедури.

Шукаєте, де зробити МРТ поперекового відділу в Києві? Не зовсім розумієте, що таке МРТ поперекового відділу та навіщо вам його призначили? Звертайтеся до медичного центру «RADI». Наші радіологи пояснять, що й до чого, уважно проведуть обстеження і нададуть експертне оцінювання результатів діагностики. З нами ви можете не хвилюватися, що щось залишиться поза зоною уваги. Ми розуміємо, як для вас важливо здобути повну інформацію.

Поширені питання

Що показує МРТ поперекового відділу хребта?
МРТ поперекового відділу хребта показує функціональні та структурні зміни твердих і м’яких тканин. З-поміж іншого — це запальні процеси, травми та посттравматичні зміни хребта, крововиливи, випіт та ексудат у підпавутинному просторі, атрофії хребців і зв’язок, стеноз спинномозкового каналу, міжхребцеві грижі, утиски артерій, нервів, спинного мозку, аномалії будови хребців та попереково-крижового переходу, пухлини та метастази в поперековому відділі.
Скільки часу треба на МРТ попереку?
Середня тривалість процедури не перевищує 30 хвилин.
Що краще МРТ чи КТ поперекового відділу хребта?
Кожне дослідження має свої переваги в певних клінічних випадках. Тому призначення робить лікар після оцінювання особливостей стану пацієнта.
Що не можна робити перед МРТ попереку?
МРТ попереку не потребує специфічної підготовки, якщо вона проводиться без контрасту. Під час проведення обстеження з контрастом треба дотримуватися рекомендацій, які надає лікар. Частина з них описана вище.
Чи шкідливе МРТ поперекового відділу?
МРТ поперекового відділу хребта не є шкідливим, навіть для дітей.
Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле