МРТ періанальної зони
Магнітно-резонансна томографія – це метод візуалізації, що застосовується для оцінки анатомії та патології періанальної зони. МРТ є методом вибору візуалізаційної діагностики печінки, через вищу контрастну і роздільну здатність, порівняно з комп'ютерною томографією, а також можливість отримати не тільки морфологічну, а й фізіологічну інформацію.
Переваги нашого обладнання
У клініці RADI використовується новітнє обладнання для проведення МРТ, а саме - модель 2022 року Philips Ingenia Ambition 1.5T. Це цифрова система магнітно-резонансної томографії преміумкласe з напруженістю магнітного поля 1.5 Тесла і широкою апертурою тунелю магніту 70 см. Її основними перевагами є:
Переваги МРТ періаналаьної зони в RADI
Застосування інноваційних технологій.
Технологія Vital Eye допомагає знизити кількість артефактів, що виникають на сканах при перистальтичних рухах.
Координація діагностичного процесу з лікарем.
Щоб правильно спланувати дослідження, фахівці RADI зв'яжуться з вашим лікарем. Такий підхід дає змогу отримати максимально повну інформацію, що відповідає поставленій діагностичній меті.
Відповідність суворим стандартам європейської сертифікації радіологів.
Лікарі центру RADI проходять тренінги, спеціалізації, стажування, курси та складають іспити в європейських радіологічних спільнотах.
Можливість обстеження періанальної зони у новонароджених/немовлят із застосуванням седації.
Як проводиться МРТ періанальної зони?
Скільки коштує МРТ періанальної зони в медичному центрі RADI?
МРТ періанальної зони з в/в контрастуванням
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
7:00 - 22:00
МРТ періанальної зони з в/в контрастуванням
6700 ₴
Назва послуги
Ціна
7:00 - 22:00
7:00 - 22:00
Як підготуватися до МРТ періанальної зони?
Перед дослідженням вам запропонують заповнити Форму безпеки проведення магнітно-резонансної томографії. Дайте максимально повну відповідь на запитання. Це дасть змогу лікарям оцінити, наскільки безпечним є проведення МРТ у вашому конкретному випадку.
У яких випадках проводять МРТ періанальної зони?
Найчастіше магнітно-резонансну томографію призначають для діагностики:
- аноректальних вад розвитку;
- гіпретрофії внутрішнього анального сфінктера;
- параректальних нориць (зокрема й при періанальній хворобі Крона);
- ректовагінальних / ановагінальних нориць;
- періанального абсцесу;
- анальних тріщин;
- гнійного гідраденіту;
- пілонідального синуса;
- раку анального каналу.
Поширені питання
Наскільки ефективна МРТ у діагностиці періанального абсцесу?
МРТ є неінвазивним, зручним і високоточним методом перианального абсцесу. Завдяки високій контрастній і роздільній здатності, магнітно-резонансна томографія дає змогу продемонструвати анатомічний взаємозв'язок між абсцесом і анальним каналом.
Чи призначають МРТ при раку анального каналу?
Так. МРТ дає змогу точно визначити поширення пухлини на сфінктерний комплекс, урогенітальний трикутник і сіднично-прямокишкову ямку. Ця інформація дуже корисна в рамках передопераційного планування, а також відіграє вирішальну роль при виборі тактики лікування. На додаток до початкової оцінки, МРТ також корисна для спостереження за пухлинами анального каналу після неоад'ювантної хіміопроменевої терапії.
Чи потрібно робити МРТ при параректальній нориці?
Рішення про проведення дослідження приймає лікар. МРТ дає змогу отримати детальну і точну інформацію про анатомію анального каналу, сфінктерного комплексу та взаємозв'язок нориці зі структурами тазового дна і площиною м'яза, що підіймає задній прохід. Крім цього, магнітно-резонансна томографія дає можливість точно визначити норицевий хід та ідентифікувати вторинні нориці або абсцеси. Проведення дослідження також дуже корисне в рамках передопераційної підготовки. Отримана інформація дає змогу знизити ризик рецидиву захворювання й уникнути побічних ефектів, таких як нетримання калу.