МРТ головного мозку
МРТ голови та шиї
МРТ молочних залоз
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ печінки
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ нирок та наднирників
МР-ентерографія
МРТ сечового міхура
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ матки та яєчників
МРТ прямої кишки
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ періанальної зони
МРТ колінного суглоба
МРТ суглобів
МРТ хребта
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ органів малого таза
МРТ ліктьового суглоба
МРТ крижів
МРТ черевної порожнини
МРТ кульшових суглобів
МРТ приносових пазух
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ судин головного мозку
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ орбіт
МРТ основи черепа
МРТ м’яких тканин шиї

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

МРТ періанальної зони

МРТ періанальної зони

МРТ періанальної зони

Захворювання періанальної ділянки (періанальні кісти, пілонідальна хвороба, анальний свербіж, абсцеси, доброякісні та злоякісні утворення, нориці та ін.) — це досить поширена причина звернення за медичною допомогою. За деяких із них для точної постановки діагнозу потрібна така інструментальна діагностика, як магнітно-резонансна томографія періанальної ділянки. МРТ періанальної ділянки — метод візуалізації, який допомагає оцінити стан анального отвору, зовнішнього та внутрішнього сфінктера заднього проходу, а також навколишніх тканин, виявити патологічні зміни в них, вибрати лікування.

Обстеження періанальної ділянки в діагностичному центрі «RADI» — це діагностика на преміальному обладнанні з високою контрастністю, деталізацією та роздільною здатністю пошарових знімків. Крім того, у нас розшифрування магнітно-резонансної томографії періанальної ділянки виконують радіологи, які постійно підвищують кваліфікацію та мають великий досвід у виявленні патологій періанальної ділянки на МРТ-знімках.

МРТ періанальної зони

Переваги нашої цифрової системи МРТ

У медичному центрі «RADI» використовується найновіше обладнання для проведення МРТ періанальної ділянки. А саме модель цифрової системи магнітно-резонансної томографії 2022 року Philips Ingenia Ambition 1.5T. Вона має апертуру тунелю магніту 70 см і забезпечує знімки високої якості з деталізацією найдрібніших відхилень.
Підвищення швидкості сканування на 50 %

Підвищення швидкості сканування на 50 %

Технологія Compressed SENSE допомагає пришвидшити час дослідження вдвічі. Водночас якість знімків у різних проєкціях не тільки не гіршає, а навіть спостерігається покращення роздільної здатності зображень.
Допомога під час проходження обстеження

Допомога під час проходження обстеження

Повністю інтегрована та автоматизована функція AutoVoice повідомляє пацієнта про тривалість процедури, рух столу та дає вказівки щодо дихання. Це робить МРТ комфортнішим для пацієнта.
Зниження фонового шуму

Зниження фонового шуму

Технологія ComforTone дає змогу знизити рівень акустичного шуму на 80 % за збереження якості зображень і тривалості обстеження. А використання навушників додатково захищає пацієнта від неприємного звуку, що походить від градієнтних котушок томографа.
Ефект візуального занурення

Ефект візуального занурення

Відео- та музичний супровід з ефектом занурення допомагає забезпечити спокійну та розслаблену атмосферу під час МР-обстеження.
01/10
/

Переваги МРТ періанальної ділянки в «RADI»

Застосування інноваційних технологій
Застосування інноваційних технологій
Технологія Vital Eye допомагає зменшити кількість артефактів, що з’являються на сканах через перистальтичні рухи.
Діагностика для кожного
Діагностика для кожного
Наші фахівці проведуть безпечну МРТ періанальної ділянки новонародженим дітям та немовлятам із застосуванням седації. Також у нашій клініці можуть обстежитися люди із зайвою вагою (до 200 кг).
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Щоби правильно спланувати дослідження, наш рентгенолог зв’яжеться з лікарем, який призначив обстеження, для уточнення нюансів. Такий підхід дає змогу здобути інформацію, що відповідає діагностичній меті.
Відповідність стандартам європейської сертифікації радіологів
Відповідність стандартам європейської сертифікації радіологів
Наші лікарі проходять тренінги, спеціалізації, стажування, курси та складають іспити у європейських радіологічних спільнотах. Постійне оновлення знань забезпечує пацієнтам точність розшифрування МР-сканів.

Як проводиться МРТ періанальної зони

Крок 1

Крок 1

Пацієнт одягає медичний халат та навушники, які пригнічують акустичний шум. Після чого лягає на спину на пересувний стіл для сканування, таз фіксується спеціальною котушкою. Для підвищення точності результатів під час дослідження забороняється рухати тазом та ногами (це допоможе уникнути рухових артефактів).
Крок 2

Крок 2

Стіл засувається до тунелю томографа. Радіолог під час процедури МРТ перебуває в сусідньому приміщенні. Водночас він має можливість спілкуватися з пацієнтом через спеціальне обладнання для двостороннього зв’язку.
Крок 3

Крок 3

Тривалість залежить від багатьох чинників (зокрема необхідності введення контрасту). Тому МРТ аноректальної ділянки займає від 25 до 60 хвилин.
01/10
/

Скільки коштує МРТ періанальної зони в медичному центрі RADI?


Без контрасту
З контрастом
Назва послуги
Ціна
Назва послуги
Ціна
МРТ періанальної зони з в/в контрастуванням
6700.00 ₴

Як підготуватися до МРТ періанальної зони

Стандартна процедура МРТ (без застосування контрастних агентів) не передбачає жодної специфічної підготовки. А от якщо лікар, що спрямовує на обстеження, або рентгенолог для отримання повнішої інформації рекомендує виконання МРТ періанальної ділянки з внутрішньовенним контрастуванням, потрібно буде трохи підготуватися — чек-лист підготовки максимально простий.

Незалежно від того, призначено дослідження з контрастом або без, перед тим, як пройти МРТ періанальної ділянки в Києві в діагностичному центрі «RADI» обов’язково надайте лікарю результати проведених раніше досліджень (якщо такі є) та попередьте про наявність зовнішніх та внутрішніх конструкцій, що містять метал чи електроніку.

У яких випадках проводять МРТ періанальної зони

Найчастіше показаннями до МРТ періанальної ділянки стає:

  • дискомфорт, біль та/або печіння за дефекації;
  • неприємні відчуття в ділянці ануса під час статевого акту;
  • свербіж заднього проходу;
  • зміна кольору та пошкодження шкіри навколо анального отвору;
  • сліди крові в стільці;
  • проблеми з випорожненням кишківника;
  • наявність свищевих ходів;
  • поява поряд з анусом додаткового отвору, через який виходять виділення різної консистенції;
  • припухлість навколо анусу;
  • вже виявлені патології періанальної ділянки (аноректальні вади розвитку, гіпертрофії анального сфінктера, нориці, періанальні абсцеси, анальні тріщини, гнійний гідраденіт, рак анального каналу та ін.) — для планування та контролю лікування.

Якихось специфічних протипоказань до проведення МРТ періанальної ділянки немає, тільки загальні протипоказання до магнітно-резонансної томографії:

  • клаустрофобія (страх замкнутого простору);
  • неможливість зберігати інертний стан (не рухатись) упродовж усього дослідження;
  • вага пацієнта понад 200 кг;
  • І триместр вагітності (до 90 днів від зачаття);
  • наявність в організмі сторонніх тіл (металомістких уламків, протезів, імплантів, конструкцій з електронікою та ін.);
  • татуаж із використанням металовмісних пігментів тощо.

А ось МРТ періанальної ділянки з внутрішньовенним контрастуванням не проводиться впродовж усієї вагітності, за алергічної реакції на контраст, важкої ниркової та печінкової недостатності та інших станів, що спричиняють затримку виведення рідини з організму. У період грудного вигодовування МРТ проводиться з обережністю — робиться перерва в годуванні груддю. Щоб не переводити дитину на суміші, можна зібрати молоко заздалегідь.

Можливість проведення дослідження оцінює тільки лікар.

Шукаєте, де зробити МРТ періанальної ділянки в Києві? Пройдіть обстеження періанальної ділянки в діагностичному центрі «RADI». Завдяки сучасному оснащенню та професіоналізму наших радіологів, ми можемо гарантувати кожному пацієнту, що жодне відхилення на знімках не залишиться непоміченим, навіть якщо воно тільки на початковій стадії розвитку. Адже ми розуміємо, наскільки важлива для вас точність діагностики.

Поширені питання

Чи безпечно робити МРТ періанальної ділянки?
Обстеження періанальної ділянки безболісне і, якщо немає протипоказань, є абсолютно безпечним. Навіть для дітей. А все тому, що немає жодного променевого навантаження на організм.
Наскільки ефективна МРТ у діагностиці періанального абсцесу?
Завдяки високій контрастній та роздільній здатності, МРТ за періанального абсцесу дає можливість продемонструвати анатомічний взаємозв’язок між ним та анальним каналом.
Чи призначають МРТ у разі раку анального каналу?
У разі раку анального каналу МРТ дає можливість точно визначити поширення пухлини на сфінктерний комплекс, урогенітальний трикутник та сіднично-прямокишкову ямку. Ця інформація допомагає вибрати тактику лікування та спланувати операцію. Також це дослідження корисне для оцінювання процесів після неоад’ювантної хімієпроменевої терапії.
Чи потрібно робити МРТ за параректальної нориці?
Рішення про проведення дослідження приймає тільки лікар. МРТ за параректальної нориці допомагає здобути детальну та точну інформацію про анатомію анального каналу, сфінктерного комплексу та взаємозв’язку нориці зі структурами тазового дна та площиною м’яза, що піднімає задній прохід. Крім цього, вона дає можливість точно визначити свищевий хід та ідентифікувати вторинні нориці або абсцеси. Також результати МРТ періанальної ділянки використовуються для планування та підготовки до операції. Це дає можливість знизити ризик рецидивів та уникнути побічних ефектів хірургічного лікування (з-поміж іншого — нетримання калу).
Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле