МРТ головного мозку
МРТ голови та шиї
МРТ молочних залоз
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ печінки
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ нирок та наднирників
МР-ентерографія
МРТ сечового міхура
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ матки та яєчників
МРТ прямої кишки
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ періанальної зони
МРТ колінного суглоба
МРТ суглобів
МРТ хребта
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ органів малого таза
МРТ ліктьового суглоба
МРТ крижів
МРТ черевної порожнини
МРТ кульшових суглобів
МРТ приносових пазух
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ судин головного мозку
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ орбіт
МРТ основи черепа
МРТ м’яких тканин шиї
МРТ шийного відділу хребта
МРТ гіпофіза

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле
МРТ орбіт

МРТ орбіт

За статистикою ВООЗ, понад 2 млрд людей у світі мають проблеми, пов'язані з очима, причому частині з них можна було запобігти або вилікувати їх. Серед них і захворювання орбіти ока (очниці, очної ямки), у якій лежать очне яблуко, слізні залози, сполучні тканини, що забезпечують рухливість та захист ока та повік. Тому важливо за наявності симптомів захворювань очної орбіти пройти якісну діагностику. Виявити відхилення на початковій стадії та їхні причини дає змогу магнітно-резонансна томографія орбіт та зорових нервів.

МРТ очних орбіт — це неінвазивний метод діагностики з отриманням пошарових зображень, що дають можливість детально візуалізувати структури очних орбіт, виявити патологічні зміни не тільки їхніх тканин, але й очного яблука, очних м'язів, зорового нерва, ретробульбарної клітковини та ін. Дуже часто МРТ орбіт призначається за симптомів пухлин, грижі мозку, витрішкуватості та травм в ділянці очей. Дослідження забезпечує чіткі зображення без застосування рентгенівського випромінювання.

Пройти МРТ очних орбіт у Києві можна в нас — у діагностичному центрі «RADI». Наші пацієнти проходять обстеження в комфортних умовах та на високоточному цифровому апараті, який забезпечує максимальну чіткість МР-знімків, відмінну роздільну здатність та контрастність, мінімальну товщину зрізів. А експерти-радіологи — докладне розшифрування знімків.

МРТ орбіт

Переваги цифрової системи Philips Ingenia Ambition 1.5T для пацієнтів

Перший цифровий магнітно-резонансний томограф Philips Ingenia Ambition 1.5T (2022), що ґрунтується на революційній технології dStream, має тунель магніту 70 см і дає можливість проводити високоточне магнітно-резонансне дослідження очей швидко, у комфортних для пацієнта умовах і без стресу в пацієнтів із масою тіла до 200 кг.

На 50 % менше часу перебування в тунелі томографа

На 50 % менше часу перебування в тунелі томографа

Завдяки технології Compressed SENSE, яка підходить для всіх анатомічних зон і доступна як у 2D, так і в 3D скануванні, Ingenia Ambition 1.5T проводить сканування майже вдвічі швидше без втрат в інформативності та чіткості здобутих МР-зображень.

Зниження на 80 % акустичного навантаження

Зниження на 80 % акустичного навантаження

Технологія ComforTone знижує рівень шумового навантаження в процесі сканування, не впливаючи на якість сканів та не збільшуючи загальний час процедури. А використання навушників додатково зменшує дискомфорт від неприємного звуку роботи котушки діагностичного апарату.

Зрозумілість процесу, що відбувається

Зрозумілість процесу, що відбувається

Функція AutoVoice забезпечує пацієнта голосовими підказками, які допомагають йому орієнтуватися в процесі дослідження. Це робить процедуру МРТ комфортнішою, допомагає пацієнту розслабитися.

Створення сприятливої атмосфери

Створення сприятливої атмосфери

Дискомфортні відчуття від перебування в замкнутому просторі зменшуються завдяки аудіо- та відеосупроводу з ефектом занурення.

01/10
/

Переваги МРТ орбіт та зорових нервів у «RADI»

Інформативність, висока якість та достовірність
Інформативність, висока якість та достовірність

МРТ орбіт та зорових нервів на системі Ingenia Ambition 1.5T робить високоякісні знімки з великою ділянкою формування зображення (55*55*50 см). Це дає можливість детально візуалізувати анатомічні структури очниць і виявити найдрібніші відхилення в ділянці, яка обстежується. Діагностика на цифровій системі томографії забезпечує 95–98 % достовірність результатів без опромінення.

Можливість неодноразового обстеження
Можливість неодноразового обстеження

Під час проведення МРТ очних орбіт не застосовується іонізувальне випромінювання. Тому за наявності медичних показань виконувати цю процедуру можна кілька разів із коротким проміжком. У той час, як КТ використовує рентгенівське випромінювання, що обмежує частоту її застосування. Допустимий рівень опромінення, рекомендований ВООЗ, становить 150 мЗв на рік.

Координація діагностичного процесу з вашим лікарем
Координація діагностичного процесу з вашим лікарем

За наявності необхідності перед виконанням МРТ зорової системи представник нашої клініки зв'яжеться з лікарем, який спрямував на обстеження, щоб уточнити всі деталі. Такий підхід збільшує інформативність томографії та гарантує, що вона відповідатиме цілям діагностики.

Діагностика для кожного
Діагностика для кожного

Ми проводимо обстеження для пацієнтів віком понад 70 років і з вагою до 200 кг. А також виконуємо МРТ очей та зорових нервів дітям до 7 років, пацієнтам із клаустрофобією та іншими порушеннями, що ускладнюють перебування в нерухомому стані, з використанням медикаментозного сну.

Експертне оцінювання результатів
Експертне оцінювання результатів

Спеціалісти діагностичного центру регулярно підвищують свою кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах, курсах, вебінарах тощо.

Як проводиться МРТ очних орбіт

Крок 1

Крок 1

Спочатку пацієнт надягає навушники та лягає на спину на стіл томографа. На його голові розміщують спеціальний пристрій, який фокусує магнітні сигнали, а тіло можуть зафіксувати ременями для запобігання випадкових рухів. За МРТ орбіт одяг можна не знімати, оскільки здебільшого тіло перебуває поза томографа.

Крок 2

Крок 2

Стіл із пацієнтом заїжджає в тунель апарату так, щоб голова перебувала в зоні сканування. Радіолог має можливість спілкуватися з пацієнтом через систему двостороннього зв'язку, контролюючи процес із сусідньої кімнати.

Крок 3

Крок 3

За МРТ зорових нервів і орбіт очей виконується серія надтонких пошарових знімків із мінімальним інтервалом, які виводяться на екран комп'ютера у вигляді високоточного зображення. Тривалість процедури варіюється від 20 до 45 хвилин (під час застосування контрасту).

01/10
/

Скільки коштує МРТ орбіт в медичному центрі RADI?


Без контрасту
З контрастом
Назва послуги
Ціна
МРТ орбіт
2450.00 ₴
Назва послуги
Ціна
МРТ орбіт та зорових нервів з в/в контрастуванням
4540.00 ₴

Як підготуватися до МРТ органів зору

Для проведення МРТ орбіт без контрастування спеціальна підготовка не потрібна. А ось, якщо призначена МРТ орбіт і зорових нервів із контрастом, перед процедурою потрібно виконати кілька простих рекомендацій, зокрема підготовка до МРТ очних орбіт включає лабораторну діагностику.

У яких випадках проводиться МРТ орбіт та зорових нервів

Показаннями до МРТ очних орбіт є:

  • підозри на захворювання очних яблук, зорового нерва чи орбітальної ділянки;
  • оцінювання стану ділянки в разі травм або ушкоджень очних орбіт;
  • виявлення новоутворень (доброякісних чи злоякісних) у ділянці орбіт;
  • хронічні запальні захворювання, такі як орбітальні інфекції або запалення зорового нерва;
  • оцінювання стану судин та кровопостачання очних орбіт;
  • діагностика захворювань, пов'язаних із порушенням функції очей (косоокість, витрішкуватість, птоз (опущення повік) та ін.);
  • комплексне обстеження під час захворювань, які можуть розповсюджуватися на тканини орбіт (наприклад, гіпертиреоз);
  • контроль після хірургічних втручань на очах чи орбітах тощо.

 

На першому місці серед протипоказань до МРТ зорової системи є наявність у тілі феромагнітних імплантів, незнімних пристроїв, що забезпечують життєдіяльність (наприклад, помп, кардіостимуляторів тощо), уламків, які можуть переміщатися та загрожувати життю пацієнта, та ін.

Крім того, є певні нюанси із проведенням МРТ орбіт під час:

  • І триместру вагітності (навіть без застосування контрасту);
  • гострого інфаркту або передінфарктного стану;
  • проблем, пов'язаних із неможливістю зберігати нерухомість тіла (у таких випадках проводити сканування під седацією);
  • наявності в пацієнта ваги понад 200 кг;
  • загального тяжкого стану пацієнта та ін.

 

Протипоказаннями для МРТ орбіт та зорових нервів із контрастом є весь період виношування дитини, тяжкі хронічні хвороби дихальної системи, алергія на гадоліній, ниркова недостатність, стани, за яких порушено виведення рідини з організму.

Рішення щодо можливості проведення МРТ орбіт лежить на радіолозі.

Бажаєте записатися на МРТ очних орбіт у діагностичному центрі «RADI»? Зателефонуйте до нашого контакт-центру та отримайте консультацію. У нас ви пройдете дослідження в комфортних умовах та на сучасному обладнанні, отримаєте точний діагноз, який допоможе вашому лікарю підібрати чи відкоригувати схему лікування. Звертаючись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені в професіоналізмі та відповідальності медичного персоналу, а також високій якості отриманих МР-зображень та їхнього опису.

Поширені питання

Чи можна розплющувати очі під час МРТ?

Очі можна залишати розплющеними під час МРТ, якщо пацієнту так комфортно. Водночас рекомендується тримати їх заплющеними, щоб уникнути неприємних відчуттів через яскраве світло або зміну в освітленні.

Коли призначають контраст за МРТ очних орбіт?

Контрастування за МРТ орбіт та зорових нервів найчастіше є необхідним для детального оцінювання пухлини та запальних процесів у тканинах. Також контраст використовують для діагностики судинних порушень. Контрастна речовина допомагає визначити точні розміри та межі аномальних ділянок.

Чи можна робити МРТ очей у лінзах?

Перед проведенням МРТ будь-якої ділянки, включно з головним мозком і орбітами, можна не знімати контактні лінзи.

Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле