МРТ головного мозку
МРТ голови та шиї
МРТ молочних залоз
Біопсія молочної залози під МРТ контролем
МРТ скринінг раку молочної залози за системою BIRADS
МРТ грудної клітки та середостіння
МРТ печінки
МРТ панкреатобіліарної системи
МРТ нирок та наднирників
МР-ентерографія
МРТ сечового міхура
МРТ-скринінг раку передміхурової залози за системою PI-RADS
МРТ матки та яєчників
МРТ прямої кишки
МРТ поперекового відділу хребта
МРТ періанальної зони
МРТ колінного суглоба
МРТ суглобів
МРТ хребта
МРТ мʼяких тканин куприкової ділянки
МРТ органів малого таза
МРТ ліктьового суглоба
МРТ крижів
МРТ черевної порожнини
МРТ кульшових суглобів
МРТ приносових пазух
МРТ гомілковостопного суглоба та проксимального відділу стопи (заплесна)
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу кисті (зап’ястя)
МРТ дистального відділу кисті — п’ясті та пальців
МРТ дистального відділу ступні — плюсна та фаланг
МРТ судин головного мозку
МРТ головного мозку за епілепсії
МРТ внутрішнього вуха
МРТ головного мозку за розсіяного склерозу
МРТ орбіт
МРТ основи черепа
МРТ м’яких тканин шиї

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле

УЗД надниркових залоз

УЗД надниркових залоз

УЗД надниркових залоз

До захворювань надниркових залоз належать такі важкі ендокринні патології, як синдром Нельсона, хвороба Іценка-Кушинга, Аддісонова хвороба, пухлини наднирників, адреногенітальний синдром тощо. Щоб виявити їх вчасно, не обов'язково чекати специфічних симптомів або робити дорогі лабораторні аналізи, достатньо регулярно проходити ультразвукове дослідження надниркових залоз. Особливо це важливо, коли є чинники ризику (супутні стани, що впливають на здоров'я органу, спадковість та ін.) або вже були виявлені відхилення у їхній роботі.

УЗД надниркових залоз — це один із неінвазивних методів візуалізації маленького парного периферичного органу ендокринної системи, який лежить над нирками, а також бере участь у метаболізмі та адаптації організму до стресових умов. Воно допомагає виявити фізичні (з-поміж іншого — форми) та структурні зміни, новоутворення (зокрема злоякісні), травми надниркових залоз. І немає вікових обмежень.

У діагностичному центрі «RADI» вам проведуть найбільш показове УЗД надниркових залоз, забезпечать комфорт перебування та швидкий результат.

УЗД надниркових залоз

Переваги нашого обладнання для УЗ-діагностики

Апарат Philips EPIQ 7 Elite — нове слово в ультразвуковій діагностиці. Розширені можливості роблять його незамінним у галузі нефрології та ендокринології, забезпечують кращу клінічну ефективність.

Новий підхід до обробки зображень

Новий підхід до обробки зображень

Трансляція в режимі реального часу з технологією XRES Pro забезпечує послідовне розподілення елементів зображення, аналіз отриманої інформації та підвищення різкості кадрів. Тепер тканини, навіть таких невеликих залоз, як наднирники, можна побачити набагато краще, що вдосконалює морфологічне оцінювання і збільшує точність діагностики.

Об’ємна панорамна ультразвукова візуалізація

Об’ємна панорамна ультразвукова візуалізація

Завдяки режиму Live xPlane, апарат забезпечує перше у світі об'ємне панорамне УЗ-сканування з високою роздільною здатністю. Можна легко захоплювати та візуалізувати цілий орган, навіть найменший. Крім того, датчики xMATRIX дають можливість зняти надтонкі двовимірні зрізи.

Швидкий аналіз на основі штучного інтелекту

Швидкий аналіз на основі штучного інтелекту

Технологія AIUS (Anatomical Intelligence Ultrasound) перетворює УЗ-сканер на активну систему зі здатністю до адаптації. Комбінація нового підходу до моделювання органів, формування зрізів, надійності кількісного аналізу значно спрощує діагностику та підвищує її інформативність.

Високий рівень роздільної здатності в режимі реального часу

Високий рівень роздільної здатності в режимі реального часу

Цей апарат УЗД не просто забезпечує 2D, 3D і 4D візуалізацію, він виводить роздільну здатність, різкість та деталізацію на абсолютно новий рівень. Технологія nSIGHT, що використовується в УЗ-системі, забезпечує зняття та запис якісного зображення в режимі реального часу. Висока кадрова частота, однорідність та глибина проникнення ультразвукових хвиль у тканини допомагають детально обстежити ділянки тканин надниркових залоз до 1 мм.

01/10
/

Переваги УЗД надниркових залоз у «RADI»

Інформативність
Інформативність

УЗД надниркових залоз у Києві на Philips EPIQ 7 Elite в «RADI» — це найбільш точна ультразвукова діагностика, яку можна знайти. Обстеження в нас забезпечує пацієнту неперевершену якість зображень та розшифровку результатів, що ґрунтується на розширених можливостях обробки інформації. Це підвищує достовірність діагностики та шанси на виявлення патологічних змін на початковій стадії їхнього розвитку.

Комбінація технологій ШІ та лікарського досвіду в обробці даних
Комбінація технологій ШІ та лікарського досвіду в обробці даних

Точність діагностики забезпечується не просто досвідом експертів, а й розширеними можливостями обробки отриманої інформації штучним інтелектом.

Можливість динамічного спостереження
Можливість динамічного спостереження

УЗД надниркових залоз використовують для первинного скринінгу та для спостереження за патологією в динаміці. Як і МРТ, його можна робити так часто, як це треба для ефективного контролю стану пацієнта, але, на відміну від неї, УЗ-діагностика надниркових залоз має доступну ціну.

Діагностика, що підійде кожному
Діагностика, що підійде кожному

УЗД надниркових залоз не має вікових та будь-яких інших стійких обмежень. Крім того, воно не пов'язане з інфекційними ризиками, болем та будь-яким дискомфортом, розвитком ускладнень після процедури.

Швидкий результат
Швидкий результат

Висновок зі знімками периферичного парного органу ендокринної системи, описом та розшифровкою результатів видається через 30–35 хвилин.

Як проводиться УЗД надниркових залоз

Крок 1

Крок 1

Пацієнт оголює верхню частину тіла (поперекову зону) і лягає на кушетку на бік, а лікар УЗД наносить на зону проєкції надниркових залоз спеціальний гель, який покращує провідність ультразвукових хвиль. Оскільки орган парний, дослідження проводиться на лівому та правому боці по черзі.

Крок 2

Крок 2

Лікар ультразвукової діагностики знаходить орган та проводить його огляд.

Крок 3

Крок 3

15–20 хвилин триває безпосередньо УЗД надниркових залоз, розшифровка займає ще 30–35 хвилин. На все обстеження вистачить години. Після цього пацієнт отримує на руки УЗ-знімки та їхній опис.

01/10
/

Скільки коштує УЗД надниркових залоз в медичному центрі RADI?


Без контрасту
З контрастом
Назва послуги
Ціна
УЗД наднирників
415.00 ₴
Назва послуги
Ціна

Як підготуватися до УЗД надниркових залоз

Щоб додатково збільшити чіткість візуалізації надниркових залоз і здобути точну інформацію про їхній реальний стан, до ультразвукового дослідження треба правильно підготуватися.

У яких випадках проводиться УЗД надниркових залоз дорослим та дітям

Показанням до УЗД надниркових залоз є:

  • підозра на порушення функцій ендокринної системи (з-поміж іншого — пухлини, запалення, кісти надниркових залоз);
  • незадовільний результат аналізів на гормони, пов'язаних з наднирниками, включно з кортикостероїдами та мінералокортикоїдами;
  • порушення менструального циклу та безпліддя в жінок;
  • травматизація на ділянці проєкції надниркових залоз та черевної порожнини (зокрема з підозрою на крововиливи та гематоми);
  • ожиріння та ін.

Крім того, обстежити надниркові залози треба за таких симптомів, як:

  • болі в ділянці попереку, що тягнуть й ниють;
  • сильна спрага;
  • шкірні висипання (з-поміж іншого — вугрові);
  • часті позиви до сечовипускання;
  • слабкість у м'язах та хронічна втома;
  • підвищена дратівливість;
  • стійкий підвищений та знижений артеріальний тиск;
  • зміна кольору сечі (зокрема поява в ній крові) — найчастіше призначається комплексне УЗД нирок, надниркових залоз та сечового;
  • сонливість (навіть у ранковий час, відразу після сну);
  • ознаки порушень із боку травної системи (зокрема нудота, епізоди блювання, погіршення апетиту);
  • порушення статевих функцій (у чоловіків та жінок);
  • різка зміна ваги (у будь-який бік) тощо.

Також робити УЗД надниркових залоз рекомендується за:

  • щорічного профілактичного скринінгу здоров'я;
  • наявності діагностованої патології парного органу — для контролю;
  • підготовки до операції;
  • необхідності контролю лікування та стану після операції.

Єдиним, навіть не протипоказанням до УЗД надниркових залоз, а обмеженням є порушення цілісності шкіри на ділянці проєкції органу. Обстеження відкладається до загоєння ран.

Шукаєте, де зробити УЗД надниркових залоз? Щоб записатися на УЗД надниркових залоз, на якому ви здобудете найбільш достовірну інформацію про стан парного органу, зателефонуйте до нашого контакт-центру. Спеціалісти діагностичного центру «RADI» забезпечують комфортне проведення дослідження, а також швидке та уважне розшифрування УЗ-знімків. Для нас важливо не упустити головного, щоб кожен наш пацієнт мав шанс на життя, сповнене позитивними емоціями та гарним самопочуттям.

Поширені питання

Що показує УЗД надниркових залоз?

УЗД надниркових залоз показує морфологічні особливості парних ендокринних залоз — можна оцінити розміри, стан тканин та ін. Найчастіше за структурних змін надниркові залози збільшені, тому за допомогою УЗ-візуалізації діагностують наявність новоутворень, гематом, гіперплазії, запальних процесів, дисфункцій тощо.

Що не можна робити перед УЗД надниркових залоз?

Щоб забезпечити точний результат УЗД надниркових залоз, не можна переїдати та їсти продукти, що посилюють перистальтику. Детальну інформацію щодо харчування перед діагностикою кожен наш клієнт має можливість здобути, зателефонувавши до інформаційної служби діагностичного центру.

Чи можна пити перед УЗД надниркових залоз?

Чисту негазовану воду можна пити у звичайній кількості, але не безпосередньо перед дослідженням — завжди краще витримати невеликий інтервал. Саме тому не рекомендується проводити УЗД надниркових залоз і нирок одночасно з ультразвуковим дослідженням сечового міхура.

Як часто можна робити УЗД надниркових залоз?

Жодних обмежень щодо частотності проведення УЗ-діагностики надниркових залоз немає. Його можна проходити так часто, як цього потребує діагностична доцільність, стан пацієнта.

Коментарі (0)


Залишити відгук


Обов'язково поле

Бажаєте записатися на обстеження та отримати докладну консультацію?

Заповніть форму, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.
Правильно вкажіть ім'я
Правильно вкажіть прізвище
Правильно вкажіть номер
Обов'язково поле